sjajna utakmica

Marcelo Brozović dvostruki strijelac, zabio je u sudačkoj nadoknadi za pobjedu

09.05.2024 u 22:57

U 31. kolu prvenstva Saudijske Arabije nogometaši Al Nassra su u gostima pobijedili Al Akhdoud 3-2, a junak susreta bio je hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović s dva gola

U sedmoj minuti Marcelo Brozović je zabio prvi gol na susretu, kada je lijepo naciljao suparničku mrežu s vrha šesnaesterca, dok je Al Nassr povećao vodstvo u 15. minuti, a strijelac je bio Cristiano Ronaldo.

Domaćin se vratio u drugom poluvremenu kada su golove zabijali u 60. minuti Hassan Al Habib i u 70. Godwin.

Ipak, na samom kraju, u prvoj minuti sudačke nadoknade, Marcelo Brozović je postigao još jedan lijepi gol i postavio konačnih 3-2 Al Nassra. Uklizavši je žestoko pokupio loptu i pospremio je pod gredu.

Bili su to prvi Brozovićevi golovi u ovoj 2024. godini.

Al Hilal je vodeća momčad na ljestvici sa 86 bodova. Devet bodova manje ima Al Nassr uz utakmicu više.